Saksa Automaatika on Siemens AG ametlik volitatud süsteemipartner – Solution Partner.

Me tegutseme automaatika lahenduste pakkujana, oleme digitaliseerimise- ja hoolduspartner ning professionaalne automaatikatoodete müügipartner.

Siemens AG alustas maailmas ainulaadse partnervõrgustiku rajamisega juba üle 20 aasta tagasi. Eestis osalesid selle ülesehitamisel ka mitmed tänased Saksa Automaatika töötajad. Oluline osa partnerluskoostööst on mõlemapoolne pühendumine ja ühtne strateegia äri ning teenuste edendamiseks.

Siemensi partnerina oodatakse meilt, et oleme oma ala tippspetsialistid, kes mõistavad Eesti tööstuse väljakutseid ja vajadusi ning teostavad projektid efektiivselt uusima tehnoloogiaga.

Koolitused tagavad meile vajalike oskuste järjekindla arendamise, samas partneritelt saadud teabe ja tagasiside põhjal suunab Siemens oma tootearendust.

Tänu tihedale koostööle on kliendi jaoks lahenduse hankimine ühtmoodi riskivaba, tehes seda siis ametliku partneri või ka otse Siemensi kaudu. Kliendi pikaaegse rahulolu kindlustamiseks oleme koos valmis end siduma isegi kuni 15 aastase lubadusega süsteemi toimivuse tagamiseks vastavalt eelnevalt määratletud elukaaretsükli plaanile.

Meie, Saksa Automaatikas, oleme valinud oma tee Siemensi loodud tööstuse ja digitaliseerimise ökosüsteemi pühendunud liikmena, et pakkuda meie klientidele parimat võimalikku kogemust Siemensi toodete tutvustamisel ja lahenduste teostamisel ning omakorda Siemensile ekspertkogemust turul tegutsemiseks. Töötame igapäevaselt parimate automaatika- ja digitaliseerimislahenduste pakkumiseks turul.

Meie oskused on tagatud Partnerlusprogrammi kvaliteedinõuetega.

Partneri puhul hindab Siemens ennekõike oskusteavet, professionaalsust ja kvaliteeti. Seetõttu on ka programmi tuumaks pidev koolitamine ning ettevõtte sertifitseerimine. Pideva seirega tagatakse, et meie projektid vastavad samadele kõrgetele kvaliteedistandarditele igal pool ja alati.

  • Lahenduse kvaliteet– lahenduse spetsiifiliste nõuete kohane õigete toodete valik
  • Oskuste kvaliteet – tippklassist oskused, mida lihvitakse pideva praktika ja audititega
  • Nõustamise kvaliteet – tänu tihedale koostööle on ka Siemensi ekspertide tiim alati abiks
  • Projektide kvaliteet – hea koostöö ja põhjaliku tootetundmise tulemus
  • Toodete ja teenuste kvaliteet– tõhusad ja turvalised lahendused uusima tehnoloogiaga
  • Tarnekvaliteet – usaldusväärne tarnekindlus ja tõhus logistika
  • Hooldusteenuste kvaliteet – tagab masina ja tehaste parima võimaliku kasutatavuse

Selge pühendumus kvaliteedile on tööstuse partnerprogrammi ja meie firma edu aluseks.