Automaatika tähendab meie jaoks insenerikunsti oma peenemate nüanssidega – aga seda sa juba ju tead, muidu sa sellel lehel ei oleks!

Meie meeskonnal on rohkem, kui 25 aastane kogemus ala juhtiva tegija Siemensi traditsioonilise tööstustehnoloogia ja moodsate uute digitaalsete teenustega. Meie igapäevaseks õpetajaks on paljud meie vägevad kliendid ning meie oma insenerid, kellega koostöös ülesandeid lahendame.

Tahad täpsemalt teada, kuidas me seda kõike oskame ja kogeda, kas sa sobid meie meeskonna ja klientide väljakutsetega või oled hoopis täiesti kindel, et soovid täiendada meie professionaalset tiimi?

Pole probleemi, on mitmeid võimalusi!

Ühine meie automaatikatiimiga

  • Kui oled alles algaja oma põneval teekonnal ja õpid sobivat eriala – automaatika, mehhatroonika, robootika, digitaliseerimine, projekteerimise või ka tööstusliku IT alal, siis meile on võimalik praktikale tulla. Pane käed külge ja vaata, mis toimub. Kui lamp süttib, võib see olla sinu elu võimalus.
  • Kui oled kogenud tegija tööstuse ja automaatika alal ja tunned, et siin võiks olla sinu koht, siis anna endast teada, tule vestleme, me leiame kindlasti ühise keele, on see siis milline iganes meile vajalikest programmeerimiskeeltest.
  • Mõnikord meeldib hoopis, kui saad kedagi hädas aidata – siis sobib sulle hooldusinseneri töö, kus iga päev on tõenäoliselt kordumatu väljakutse ootamas. See amet eeldab kogemust, iseseisvat probleemilahenduse oskust, stressitaluvust ja võimekust klientidega suhelda. Arvesta, et tihti on nad häda korral hädas, kuid pärast abisaamist on ikka sõbralikud ka.
  • Kui sa aga ise programmeerida ei oska, kuid hing ihkab ikkagi tööstusse, tunned asja ning sul on huvi seda teistelegi näidata, siis sobid müügimeeskonda täiendama. Tõeline asjatundja, kes ei karda suhelda ja saab aru, kuidas ettevõttesse raha tuleb, on meie ridadesse alati oodatud. Vihjeks – müüa saab nii projekte, tooteid, kui ka teenuseid.