Saksa Automaatika on edukas tugeva taustaga tööstusautomaatika firma, keda kliendid usaldavad ja kes tegutseb tihedas koostöös Saksa kontserniga Siemens. Me teeme tööstusautomaatika projekte erinevates tööstusharudes, igas suuruses ja keerukusastmes protsessidele, kasutades selleks peamiselt tipptootja Siemens tooteid ja digitaliseerimislahendusi.

Sa soovid, et maailma tipptehnoloogia on just Sinu tööelu igapäevane osa, sa saad aru, kuidas asjad töötavad ning sinu kirg on hoida süsteemid töös, tahad osaleda põnevates projektides koos parimate kolleegidega ja edukate klientidega -siin on Sinu võimalus.

Tule meie meeskonda tööstusautomaatika hooldusinseneriks!

Meie pakume Sulle suurepäraste kolleegidega meeskonna hästi juhitud ettevõttes, vajaliku koolituse koostöös Siemensiga, moodsad töövahendid ja head töötingimused, kvaliteetsed tooted ja tugeva partnerite võrgustiku. Lisaks ja eelkõige ootavad Sind nõudlikud ja edukad kliendid, tulemustest sõltuv motivatsioonipakett ja huvitav töö kindlasti aastateks.

Automaatika on insenerikunst – ideest valmis lahenduseni

Oma ala tõelise asjatundjana:

  • oled Sa meie professionaalse hooldus- ja projektitiimi aktiivne liige
  • osaled 24/7 tegutsevas hooldusvalve meeskonnas
  • reageerid kliendi väljakutsetele asjatundlikult ja aitad leida lahenduse tehnilistele ülesannetele
  • sa tunned ja oskad programmeerida tööstuskontrollereid (Siemens aga ka ABB, Schneider on kasuks)
  • sa tead kuidas ja miks töötavad sagedusmuundurid ja mootorid

Ideaalse kandidaadina on sul valdkonnas praktiline töökogemus, omad teadmisi ja kogemust protsessiautomaatika ja elektrotehnika valdkonnas üldiselt. Amet eeldab head iseseisva töö võimekust, eesti ja inglise keele oskust ning juhiloa olemasolu. Arenguvõimalusena on võimalus kasvada meie hooldustiimi juhiks.

Kandideeri läbi CV-Keskuse märgusõnaga “Tööstusautomaatika hooldusinsener” või saada CV ja motivatsioonikiri

Lisainfo telefoni teel 5022754, Ats Alupere